Materac = komfort snu

0
(0)

Być może zastanawiając się nad tym w jaki sposób możnaby ulepszyć jakość snu doszedłeś do zdania, że znakomitą opcją może być nabycie nowego materaca. W wielu sytuacjach faktycznie wymiana materaca jest znakomitym rozwiązaniem.

Oczywiście sam fakt zamiany materaca na nowy nie załatwia sprawy. Nie chcemy wpaść pod przysłowiową rynnę. Jeśli już kupować nowy produkt, to niewątpliwie warto się dobrze zastanowić nad tym jaki materac kupić, by zauważyć znaczącą różnicę. A więc przyjrzyjmy się pokrótce nad tym na co należałoby zwracać uwagę kupując materac. Rzecz jasna nie chcemy tutaj pisać o takich oczywistych sprawach jak miękkość oraz zapewnienie optymalnego ułożenia kręgosłupa podczas snu – to jest fundamentalna podstawa.

Materac Salsa
Materac Salsa https://salonsnu.pl/materace-termoelastyczne/418-materac-salsa.html

Pragniesz mieć pewność, że określony materac jest wykonany z bezpiecznych dla zdrowia substancji? Jeśli tak, to posprawdzaj, jakie atesty ma dany model. Dobrze jest poszukać informacji o certyfikacie CertiPur, który stoi na straży wysokiej jakości pian. Piana użyta w materacu oznaczona tym certyfikatem na pewno nie została zanieczyszczona metalami ciężkimi, alergicznymi i co bardzo istotne – rakotwórczymi. Bardzo ważnym certyfikatem jest także Standard 100 Oeko-Tex. Stanowi on normy dla dopuszczonych do dystrybucji tekstyliów, których włókna nie są zanieczyszczone zabronionymi barwnikami gazowymi, pestycydami i wybielaczami.

Jeżeli sprawa finansów nie jest dla ciebie wielkim kłopotem, to zdecydowanie warto zainteresować się materacami możliwie najwyższej jakości. Projektanci materacy od dziesięcioleci prowadzą wnikliwe testy i badania, by tworzyć materiały piankowe, które będą spełniać najwyższe standardy. Niewątpliwie warto zainteresować się materacami marki Tempur, które są zbudowane w oparciu o termoelastyczną piankę ze strukturą komórkową otwartą. Tak zwane materace `oddychające` zapewniają cyrkulację powietrza między ciałem, a materacem, dzięki czemu w trakcie snu zapewniona jest optymalna temperatura i wilgotność. Dzięki wykorzystaniu certyfikowanego przez Nasa materiału materace Tempur gwarantują znakomitej klasy komfort.

Poszukując materacy wysokiej klasy na pewno dobrze jest także zainteresować markami Materasso, Mollyflex oraz PerDormire. Producenci ci w niektórych kolekcjach materacy wykorzystali opracowaną także przez Nasa technologię PCM ( Phase Materials Change) – materiał składa się z milionów mikroskopijnych kapsułek utrzymuje podczas snu optymalny dla ciała śpiącego mikroklimat. O więcej szczegółów na ten temat można zapytać pracowników w renomowanych sklepach z materacami.

Jak podobał Ci się mój post?

Kliknij w gwiazdkę, by dodać swoją opinię!

Aktualna ocena: 0 / 5. Oddanych głosów: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Dodaj komentarz