Meble z palet?

paleta z drewna
4
(2)

Do tej pory na blogu prezentował nowoczesne, eleganckie aranżacje minimalistycznych wnętrz. Jednak przecież nie każdy z nas przepada za nowoczesnością. Ja osobiście bardzo lubię takie wnętrza, ale u znajomych, gdzie można na chwilę wpaść i posiedzieć w takim otoczeniu. Na co dzień wolę bardziej „swojskie” choć niebanalne klimaty. Myślę, że świetnym elementem wyposażenia takiego mieszkania są meble wykonane w drewnianych palet. Ostatnio zyskują dużą popularność.

Z palet możemy wykonać łóżko, stolik na kawę, panel pod telewizor, półki – jednym słowem co tylko nasza wyobraźnia nam podpowie. Oczywiście w sieci możemy znaleźć mnóstwo zdjęć wnętrz z meblami 'panelowymi’. Można skorzystać z pomysłów tam podanych i samemu pobawić w handmade. Wystarczy zdobyć palety – nie jest to trudne, możemy zakupić używane na skupie. Dostępne są różne rozmiary palet, więc mamy pełne pole do popisu. Z pewnością wykonanie mebli do własnego salonu czy sypialni może dać nam wiele satysfakcji. Ale na rynku istnieje też sporo firm, które wykonują takie meble na zamówienie.

Jakie są zalety takich mebli? Są tanie, a wyglądają naprawdę bardzo ciekawie. Można zaskoczyć gości niecodzienną i niebanalną aranżacją wnętrza. Poza tym panele to surowiec naturalny, a więc w pełni ekologiczny. W naszych czasach jest to bardzo poważny argument, przemawiający na korzyść takich mebli.

A co Wy sądzicie o takim pomyśle? Czy podobają się wam meble z paneli? Jaki mebel chcielibyście z nich wykonać?

Jak podobał Ci się mój post?

Kliknij w gwiazdkę, by dodać swoją opinię!

Aktualna ocena: 4 / 5. Oddanych głosów: 2

No votes so far! Be the first to rate this post.

Dodaj komentarz